Aktuality

CYKLOBUSY DO ORLICKÝCH HOR VYJÍŽDĚJÍ OD ČERVNA

CYKLOBUSY DO ORLICKÝCH HOR VYJÍŽDĚJÍ OD ČERVNA

2.6.2017

Kompletní informace o spojích.

Ani v roce 2017 se oblasti Orlických hor nevyhnuly rekonstrukce dopravních komunikací. Na dokončených stavbách z minulých let cyklisté zajisté ocení nové asfaltové povrchy, ale stavby současné jsou důvodem objížděk a časových zpoždění, ale jak na tabulích zní „Musí se to opravit“. Sledujte proto prosím ve vašem vlastním zájmu jízdní řády, které se mohou v průběhu období díky stavbám měnit.

V současném období dochází k velkému rozmachu jízdních kol s přídavným pohonem. Dovolujeme si vás upozornit, že dle platných Smluvních a přepravních podmínek IREDO je přeprava kol s jiným než elektrickým přídavným motorem a přeprava elektrokol s neodnímatelnou baterií zakázána. 

Jako každoročně si vás dovolujeme požádat o věnování patřičné pozornosti bezpečí při jízdě na kole. Respektujte i další účastníky turistiky, zejména pěší chodce. Při výběru trasy nezapomínejte na své zdraví a současnou aktuální kondici. Pro jistotu si do svých mobilních telefonů uložte kontakty nejen na Horskou službu ČR, ale i na polskou partnerskou záchrannou organizaci GOPR. Odkazy a kontakty naleznete v letáku. 

Pro letošní cykloturistickou sezónu vám přejeme krásné počasí a mnoho nevšedních  zážitků ze sedla kola.

                                                    Sekretariát Euroregionu Glacensis

organizátor projektu „Cyklobusy Orlických hor“